Bitcoin Cash Kurz

Kurz měny Bitcoin Cash

Zajímá vás aktuální kurz Bitcoin Cash, měny, která vznikla 1. srpna 2017? Tento graf zobrazuje hodnotu Bitcoin Cash vůči americkému dolaru (BCH/USD). Kurz Bitcoin Cash se odvijí od kurzu na burze KRAKEN, která je dobře známá pro své velké portfolio coinů a podporou nově vznikajících krypto měn. Pokud vás zajímá cena Bitcoin Cash i u jiných burz, vyhledejte na google symbol BCH/USD. Tento graf by ale měl vždy spolehlivě odrážet aktuální cenu měny.

Je Bitcoin Cash další možností kvalitní investice?

Bitcoin nabídl ohromnou možnost jak zhodnotit své finanční prostředky o více než 1000% za 1 rok, dokáže to samé Bitcoin Cash? Pokud se blíže podíváme na to jak tato měna vznikla zjistíme, že u ní oproti Bitcoinu chybí jeden důležitý faktor a to je podpora komunity. Bitcoin Cash vlastně vzal a rozerval Bitcoin síť na dvě různé a to se nelíbí mnoha lidem. V prvním případě jsou to samotní investoři, kteří mají strach z rozdělení Bitcoinu na Bitcoin a Bitcoin Cash a druhou je majorita činských těžařů, kteří by díky implementaci nového systému těžby přišli o velkou část svých zisků. Kvůli tomu také některé populární směnárny nebudou vůbec Bitcoin Cash podporovat, aby tak zabránili rebélii těch, kteří chtějí síť nějakým způsobem rozdělit.

Zárukou růstu ceny jakékoliv kryptoměny je samozřejmně široká podpora komunity a ta se zatím měně Bitcoin Cash nedostává. Vaše investice do této měny by tedy byla vysoce spekulativním činem pouze na fakt, že časem nějak prorazí a investoři ji začnou mít v oblibě. To se samozřejmně stát může, ale není to moc pravděpodobné. Aktuální kurz Bitcoin Cash tomuto faktu celkem napovídá, protože se jedná o klesající trend.

Comments are closed.